Чому повернення Криму та Донбасу напряму залежить від належної інформаційної політики України? Чому інформування населення України про ЄС та НАТО є запобіжником від поширення фейків? Як Литва протидіє російській пропаганді? Чому взагалі люди ведуться на маніпуляції, фейки та брехню? Як розуміти, що тобі брешуть, в тому числі політики: розбираємо на прикладах.
24 липня у Херсоні Центр публічної дипломатії – із дотриманням усіх карантинних заходів безпеки – проведе семінар-практикум «Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії» для представників місцевої влади, громадськості та медіа.
Місце: Херсонська міська рада, проспект Ушакова, 37
Час: 09:30 – 14:00
Спікери:
Володимир МИКОЛАЄНКО, Херсонський міський голова;
Андрій ВІТРЕНКО, голова Центру публічної дипломатії, віце-міністр культури України з питань євроінтеграції (2014-2016);
Наталя-Дануте АНТАНО БІМБІРАЙТЕ, голова правління Херсонської міської громадської організації “Культурний центр Україна – Литва”;
Нерінга БЛЮДЖЮТЕ, експертка з питань інформаційної безпеки, засновниця «WOW» («Світ слів») (у режимі відеозв’язку);
Ірина ЖОВТА, головний спеціаліст відділу європейської та євроатлантичної інтеграції Державного комітету телебачення і радіомовлення України;
Андрій ЩЕКУН, директор інформаційної агенції «Голос Криму», головний редактор газети «Кримська світлиця»;
Дар’я ГЛУЩЕНКО, аналітик-спічрайтер, керівник департаменту комунікацій в Національній асоціації адвокатів України;
Наталка САД, експертка з комунікацій, член правління Центру публічної дипломатії.
Захід організовано за сприяння Держкомтелерадіо України, Херсонської міської ради, у партнерстві з “Культурним центром Україна – Литва” та за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.
Маски, антисептики, безпечна соціальна дистанція — усе врахували. Приходьте дискутувати, як у «старі» докарантинні часи.