Хто піддається впливу дезінформації та пропаганди? Як Литва протидіє російській інформаційній агресії? Якими є інструменти боротьби з гібридними загрозами? У чому криються причини перших поразок України на інформаційному фронті, та як досягти перемоги в інформаційній війні? Як оцінювати джерела інформації та перевіряти факти?
23 вересня у Миколаєві Центр публічної дипломатії – із дотриманням усіх карантинних заходів безпеки – проведе заключний регіональний семінар-практикум «Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії» для представників місцевої влади, громадськості та медіа.
Місце: конференц-зала Вітальня Цегла, м. Миколаїв, просп. Центральний, 122
Час: 09:30 – 14:00
Спікери:
Олександр СЄНКЕВИЧ, Миколаївський міський голова;
Вальдемарас САРАПІНАС, Посол Литовської Республіки в Україні (у режимі відеозв’язку);
Андрій ВІТРЕНКО, голова Центру публічної дипломатії, віце-міністр культури України з питань євроінтеграції (2014-2016);
Іґнас КАЛПОКАС, експерт з питань інформаційної безпеки, доцент кафедри суспільних комунікацій Університету ім. Вітаутаса Великого та старший викладач кафедри міжнародних відносин і розвитку Міжнародного університету LCC (у режимі відеозв’язку);
Вікторія ГРОМОВА, заступниця начальника управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції Державного комітету телебачення і радіомовлення України;
Валерій ДИМОВ, керівник Центру суспільно-інформаційних технологій «Форум»;
Максим КИЯК, експерт Ради зовнішньої політики «Українська Призма», кандидат філософських наук;
Дар’я ГЛУЩЕНКО, аналітик-спічрайтер, керівник департаменту комунікацій в Національній асоціації адвокатів України.
Захід організовано за сприяння Держкомтелерадіо України, Миколаївської міської ради, у партнерстві з Освітньою платформою ЦЕГЛА та за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.